Pisz śmiało
i inwestuj ze mną

Jakie formy reklamy są nadal obecnie popularne?

Promocja w gazetach odchodzi w niepamięć. Dzieje się to na rzecz intensywnie rozkręcającej się reklamy w internetowej przestrzeni. Jej rozległy wachlarz przynosi przedsiębiorcom spore sposobności pokazania się wśród ewentualnych nabywców. A co z opcją wielkoformatową? Wydaje się, że siatki reklamowe, czy banery wielkoformatowe na ścianach kamienic, a także na przystankach autobusowych są stale niezmiernie popularne. Powodzeniem cieszą się także reklamy podświetlone – szyldy, czy citylighty. Przyjrzyjmy się bliżej temu zagadnieniu.

W Polsce niewielu jest wytwórców reklamy neonowej opierającej się o kasetony led. Fakt ten o tyle zastanawia, iż jest to nader dochodowe zajęcie. Liczba konkurentów jest niezbyt duża, zapotrzebowanie na nie jest bez ustanku w formie, a dochód z takiej reklamy jest możliwy i porządny. Zaporą mogą być: technologia, materiały, sprzęt, ale przede wszystkim pracownicy, jakich nie ma dużo w naszym kraju.

Zapotrzebowanie na kasetony reklamowe jest naprawdę w niemal każdej dziedzinie. Obojętnie, czy masz kino, knajpę – czy piekarnię – gdy u bramy do twojej firmy jest neon z nazwą – konsumenci znacznie szybciej trafią do Ciebie, ułatwia to też zachować w pamięci markę i miejsce. Ma to wydźwięk wyjątkowo w miejscach, gdzie ilość sklepów jest gigantyczna w centrum miasta – pięknie wyglądające kasetony podświetlane dadzą Ci się odróżnić, poprzez co nabywcy rychlej zwrócą uwagę, niż na punkty w sąsiedztwie.

Przy selekcjonowaniu należytej reklamy dla twojego biznesu, istotna jest w sporej części cena kasetonów, ale warto sprawdzić bardziej perspektywicznie i poprzeglądać co atrakcyjniejsze modele i rzetelnie przemyśleć taktykę reklamy, kupując także stojaki reklamowe na broszury. Jest to spory koszt i warto ulokować środki w coś, co ma szansę podobać nam się przez długi czas. Nie powinno być to skomplikowane do zrobienia. Z dostępnych opcji z pewnością zdołamy znaleźć kasetony producenta o dobrej renomie i interesujących modelach.

Znajduje się na kuli ziemskiej kilka nietuzinkowych miejsc, gdzie neony odgrywają pierwsze skrzypce. Bezsprzecznie takim rejonem jest Azja – np. w Singapurze, czy w Szanghaju – gdzie ulice są oświetlone poprzez kasetony podświetlane nieomalże w każdym punkcie. Cudowny neon usytuowany jest też na legendarnym kabarecie francuskim. Lokalnie – miastem godnym odwiedzenia jest Wrocław, gdzie w zaułku obok rynku, powieszone są na jednej ścianie dawne podświetlane napisy.