Pisz śmiało
i inwestuj ze mną

Moja pierwsza bardzo ważna inwestycja

Jak wiecie w miarę możliwości staram się inwestować swoje pieniądze, aby móc sobie dorabiać. Zaczęło się to już w liceum. Przeglądałem wtedy rożne fora i strony internetowe i szukałem inspiracji. Wiadomo, wtedy nie miałem dużych możliwości, ponieważ nie posiadałem zbyt dużo swoich pieniędzy.

Wszystko zmieniło się, gdy pojechałem do pracy za granicę. Całkiem przyjemna praca, jako kelner w jednej z większych restauracji. Oczywiście bywało ciężko, nie powiem, że nie, ale koniec końców opłacało się. Poza normalną pensją, którą otrzymywałem dostawałem również napiwki, które sobie odkładałem.

Dodatkowo w dni wolne mogłem brać dodatkowe zmiany, za które byłem odpowiednio wynagradzany. Dzięki temu, udało mi się odłożyć ładną sumę. Po powrocie do kraju i oczywiście przy pomocy moich wspaniałych rodziców, udało mi się zainwestować odłożone pieniądze w mieszkanie. Nie jest jakieś super duże, ale ma dwa osobne pokoje oraz osobną kuchnię.

Dzięki temu, ja mieszkam w jednym pokoju, a drugi wynajmuję i pieniądze z wynajmu przeznaczam na spłatę kredytu. W ten sposób, nie muszę sam spłacać takiej dużej kwoty i dzięki temu ktoś mi w tym pomaga, a ja za kilkanaście lat, będę miał własne mieszkanie i nie będę musiał tak jak większość znanych mi osób, spłacać kredytu do pięćdziesiątki, czy nawet sześćdziesiątki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.