Pisz śmiało
i inwestuj ze mną

Idealny prezent urodzinowy

Całkiem niedawno, z okazji moich urodzin dostałem od znajomych w prezencie książkę autorstwa Michała Szafrańskiego -Finansowy Ninja. Nie ukrywam, bardzo się cieszę z tego prezentu, ponieważ jak wiecie, sam staram się rozsądnie podchodzić do tematu wydawania pieniędzy więc chciałem się zapoznać z propozycjami przygotowanymi przez autora.

Jestem dopiero na samym początku lektury, ale jak tylko skończę czytać na pewno napiszę Wam co myślę o tym poradniku. Ciekaw jestem ile rzeczy robiłem zgodnie ze swoimi przekonaniami i ile będzie się pokrywało z radami z książki. Może mam w sobie umiejętność oszczędzania i inwestowania od urodzenia.

Jestem też pewien, że nauczę się wielu nowych kwestii związanych z finansami. Co więcej, każda kupiona książka to jeden obiad dla Pajacyka. Jest to więc przyjemne z pożytecznym, a takie akcje bardzo lubię i uważam, że zawsze warto wspierać takie organizacje. Mam nadzieję, że znajdę chwilę na wakacjach na przeczytanie tej książki, żebym mógł Wam coś więcej napisać na jej temat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.