Pisz śmiało
i inwestuj ze mną

Inwestycja w przydomowy ogródek

Czy Twój ogródek jest gotów na cieplejszy czas? Marzą Ci się skrzynie ogrodowe lub przydomowa szklarnia na smaczne ogórki? Sprawdź, co dobrze jest mieć na działce w tym roku.

Kwietniowe przemeblowanie ogrodu

Wiosna to moment, w którym budzimy się do życia, tak samo jak natura. Trzeba więc znów zagwarantować zarówno swoim działkowym uprawom i sobie odpowiednie warunki przebywania w ogrodzie!

Odkurz meble ogrodowe. Za oknem jest coraz bardziej ciepło. Już za chwilę będzie można ponownie poustawiać je przy domku ogrodowym, albo też na większym balkonie.

Jeśli w tym sezonie marzysz o zupełnie nowych kompletach do ogrodu, to ciekawym rozwiązaniem są meble technorattan – zobacz w sieci. Lekkie i bardzo praktyczne – umożliwią wygodny wypoczynek w przerwie na grządkach.

Co schowasz w twoim działkowym domku?

Jednym w ogródku starczają tylko skrzynie ogrodowe, w których chowają drewno opałowe. Inni chcą mieć coś większego, jak np. domki ogrodowe, albo zamykane altany.

Warto jest wybrać skrzynie ogrodowe odporne na okoliczności zewnętrzne.

Są modele skrytek działkowych, które można wedle uznania ozdobić – tak, by nie odstawały od naszych upodobań. Jeśli nie jesteś doświadczonym instalatorem, możesz wybrać skrzynki ogrodowe z prostym montażem bez wymogu użycia narzędzi.

Dokładnie pod rozmiary zamykanych altanek ogrodowych dopasowywane są regały, co ułatwia całościowe wykorzystanie powierzchni.

Wyśnione owoce z własnej szklarni

Przydomowa szklarnia stanowi marzenie każdego działkowca. Z resztą wszyscy pragnęliby mieć sposobność sadzenia plonów bez obaw o zmienne warunki pogodowe. Jeśli będziesz miał hodowlę roślin w szklarni, to połamane pędy nie będą nigdy Twoim problemem.

Skusić Cię może też fakt, iż przydomowa szklarnia powoduje, że plony rozwijają się nawet o kilka tygodni prędzej, niż te rosnące na klasycznych hodowlach.

Bardziej ekonomiczną alternatywą jest szklarnia foliowa. Montaż i rozebranie tunelu foliowego w ogrodzie nie będzie wyzwaniem.

Swoja szklarnia to wymagające zadania, ale też radość. Warto ją mieć!